Dotazník spokojnosti

Dotazník spokojnosti
Motorola CP040


Prenosná rádiostanica MOTOROLA CP040

 

Štvorkanálová rádiostanica CP040 bola skonštruovaná predovšetkým pre použitie v malých a stredných firmách, poľnohospodárstve, bezpečnostných službách, ľahkom priemysle a sektore služieb. Ponúka jednoduchú rádiokomunikáciu za veľmi priaznivú cenu.

 

 

Jednoduché použitie

Používanie rádiostanice CP040 je úplne prirodzené. K tomu slúžia tlačidlá s drsným tvarovaným povrchom, robustný kanálový volič, ovládač hlasitosti a trojfarebná kontrolka stavu. K ďalšiemu zjednoduchšeniu komunikácie sú k dispozícii dve programovateľné tlačidlá, ktoré je možné naprogramovať tak, aby umožňovali okamžitý prístup k štyrom najpoužívanejším funkciám.


Zostaňte v kontakte

Rádiostanica CP040 umožňuje nastaviť výkon (vysoký/nízky). Užívatelia tak môžu predĺžiť životnosť batérie až na 19 hodín na jedno nabitie (pri prevádzke 5:5:90 /vysielanie:príjem: pohotovostný režim/, nastavenom nízkom výkone a s Li-Ion batériou s dĺhou životnosťou v normálnej prevádzke). Pokiaľ je užívateľ v blízkosti ostatných, môže rádiostanicu prepnúť na nižší výkon, pretože požadovaný dosah je menší a tým i nutný výkon

 

Kvalita v spoločnosti Motorola

Rádiostanica CP040 je konštruovaná podľa prísnej americkej normy MIL spec 810F a prekračuje požiadavky normy IP54 pre ochranu pred vplyvom prostredia. Prešla zrýchleným testom životnosti (Motorola Accelerated Life Test), ktorý simuluje 5 rokov náročného používania v teréne.

 

Kvalitný zvuk

Rádiostanica CP040 je skonštruovaná na základe dlhoročných skúseností, ktoré ma spoločnosť Motorola v oblasti konštrukcie a výroby. Jej zvuk je vynikajúci, pretože používa technológiu kompresie hlasu X-PandTM.

 

Prispôsobiteľnosť

K rádiostanici je k dispozícii široká škála audio príslušenstva, akumulátorov a púzdier. CP040 je tak možné celkom prispôsobiť potrebám užívateľa.

 

 

Poznámka:

Rádiostanice Motorola CP040 je možné prevádzkovať len na základe individuálneho povolenia, ktoré vydáva Telekomunikačný úrad Slovenskej republiky.