Dotazník spokojnosti

Dotazník spokojnosti
Digitálne rádiostanice MOTOTRBO
aktuality-foto

Poslednou novinkou od popredného svetového výrobcu telekomunikačnej techniky firmy Motorola sú digitálne profesionálne rádiostanice, distribuované na náš trh pod označením MOTOTRBO.

Motorola TLKR T5
aktuality-foto

Kategóriu PMR vysielačiek rozšírila ručná ŠPORTOVÁ vysielačka Motorola T5. Svojimi vlastnosťami sa vyrovná T5622, so športovým image, jednoduchým ovládaním a praktickým uchytením na odev je vhodná pre všetky outdorové aktivity. Výrobcom udávaný dosah až 6 km v otvorenom teréne hravo prekonáva.

GD-04 DAViD
aktuality-foto

Jednoduchý GSM hlásič a ovládač v jednom poskytuje:

2 výstupné kontakty silových relé X a Y (každý až 5A / 250V)
4 vstupné svorky A až D pre automatické odosielanie SMS správ (reagujú na spojenie alebo rozpojenie so spoločnou svorkou GND)

DAViDa možno využiť na:

Automatické odosielanie SMS správy pri zopnutí (alebo rozopnutí) vstupu so svorkou GND. Každej vstupnej svorke (A až D) je možné nastaviť texty hlásení a až 8 telefónnych čísel, na které sa udalosť hlási. Textové hlásenie môže byť naviac zdôraznené následným volaním na čísla, na ktoré boli SMS odoslané.

Vypínač ovládaný SMS správami. Pre zapnutie a vypnutie každého kontaktu si môžete nastaviť vlastné príkazové texty.

Časový spínač, ktorý môžete aktivovať na diaľku mobilným telefónom (dĺžku zopnutia možno nastaviť od 1s do 10 hod).

Relé spínané prezvonením z telefónu (ovládanie "ZADARMO"). Každému relé možno nastavit až 50 telefónnych čísel, na ktoré bude reagovať. Ovládanie prezvonením je v GSM sieti zadarmo (DAViD príchádzajúci hovor nepríjme, iba sleduje kto volá a ak je to oprávnené číslo, aktivuje pri prvom zazvonení relé). To sa hodí napr. pre otváranie prakovacích závor a pod.

Relé spínané prezvonením z telefónu s obmedzeným počtom použitia. Pri zadaní oprávneného čísla možno nastaviť limit a po jeho prekročení DAViD volania z tohto čísla ignoruje. To sa hodí napr. pri predplatených určitých službách (napr. počet vstupov na prakovisko a pod.). Ďalší prístup môže správca povoliť diaľkovo (SMS príkazom).

Kamerový parkovací systém
aktuality-fotoNovinka v našej ponuke:

Kamerový parkovací systém pre nákladné alebo osobné vozidlá.

IP Kamery
aktuality-foto

Našu ponuku kamier sme rozšírili o sieťové IP kamery. Tieto kamery majú oproti klasickým analógovým kamerám celý rad výhod:

- možnosť pripojiť kameru do existujúcej počítačovej siete
- vstavaný web server umožňuje sledovať obraz z kamier aj cez web prehliadač
- kamery je možné pripojiť na internet bez potreby ďalšieho zariadenia

Motorola TLKR T3
aktuality-foto

ŠPORTOVÁ vysielačka Motorola T3 je „odľahčenou“ verziou T5. Jednoduchým ovládaním a veľmi praktickým uchytením na odev je vhodná pre všetky outdorové aktivity. Dodáva sa bez nabíjačky a akumulátora, napájanie zabezpečujú 3 mikrotužkové alkalické batérie. Výrobcom udávaný dosah až 5 km v otvorenom teréne.

Bosch Divar MR
aktuality-foto

S novými digitálnymi videorekordérmi (DVR) strednej triedy Bosch Divar MR je teraz výkon digitálnych videorekordérov DVR profesionálnej úrovne dostupný pre každého záujemcu. V nových rekordéroch sa spája jednoduchosť použitia s výkonnými funkciami a výsledkom je veľmi užitočné riešenie video management systému kombinujúce vysoko kvalitné nahrávanie s flexibilným systémom správy systému, vrátane možností spracovania poplachov, ovládania kamier a kontroly zariadení.

Megapixelové IP kamery Bosch
aktuality-foto

Vďaka vysokému rozlíšeniu dokážu tieto kamery zaznamenávať veľmi široké oblasti, pričom uchovávajú aj veľké množstvo informácii. Táto funkcia je zvlášť užitočná pri sledovaní dopravy alebo športových štadiónov.

JA-82K OASiS
aktuality-foto


JA-82K OASiS - Klasická ústredňa EZS so zdrojom a akumulátoromJA-80 OASiS je stavebnicový systém, ktorý má 50 adries (01 až 50). Základom systému je elektronika ústredne JA-82K, ktorá má 4 drôtové vstupy,  

Elektroniku možno doplniť o ďalšie rozširujúce moduly, ktoré sa dodávajú samostatne.

Ústredňa je určená pre odbornú inštaláciu a programuje sa prostredníctvom PC a interfacu JA-80T (USB) alebo JA-80BT (BLUETOOTH) a softvéru OLink.

Pre bezdrôtovú (rádiovú) komunikáciu používa OASiS spoľahlivý komunikačný protokol v pásme 868 MHz. Maximálna ochrana bezdrôtovej komunikácie ja zabezpečená použitim technológie plávajúceho kódovania a digitálnym prenosom. Chránené sú aj dôležité funkcie systému.

Inštaláciu systému je možné vykonať vyľmi rýchlo a pri bezdrôtových prvkov s minimálnamy zásahmi do interiéru. Nastavenia je možné pohodlne urobiť pripojeným počítačom alebo diaľkovo vďaka niektorému z komunikátorov.

Bezdrôtové prvky systému OASiS používajú 3,6V lítiové batérie, ktorých životnosť je pri normálnej prevádzky 3 roky. Systém batérie priebežne kontroluje a požiadavku výmeny včas oznámi.

Priradenie prvkov do sekcii A,B a C umožňuje riešiť individuálne požiadavky pre zabezpečenie rôznych častí objektov. Ústredňa umožňuje využiť buď dve úrovne čiastočnej ochrany (zapnutá ochrana v sekcii A, napr. garáž, v sekciách AB napr. garáž a prízemie, alebo v celom objekte - ABC), alebo rozdeliť systém do dvoch nezávislých podsystémov so spoločnou sekciou.

Ústredňa sa ovláda klávesnicami, diaľkovými ovládačmi alebo diaľkpvo napr. mobilným telefónom (prostredníctvom komunikátora a príslučných modulov v ústredni). V systémových klávesniciach je zabudovaná čítačka RFID kariet, ktorých použitie môže byť podmienené zadaním kódu pre zvýšenie bezpečnosti. Systém môže byť ovládaný až 50timi prístupovými kartami alebo kódmi.

Dôležité informácie o prevádzke systému sa zaznamenávajú do vnútornej pamäte ústredne, kde je uložených posledných 255 udalostí vrátane dátumu a času.

Ústredňa má 2 programovateľné výstupy. Nastaviť možno až 50 ovládacích kódov a kariet. Do konektora dátovej zbernice možno zapojiť počítač alebo drôtovú klávesnicu. Ústredňa je napájaná zo siete (zálohovací akumulátor môže mať kapacitu 1,3 alebo 2,2Ah), má pamäť 255 udalostí a jej vnútorné hodiny automaticky rozpoznávajú zimný a letný čas. Ak je pripojený rádiový modul JA-82R, možno do ústredne priradiť (učiť) bezdrôtové detektory, RC ovládače, klávesnice, sirény a termostaty. Programovateľné výstupy ústredne možno naučiť do UC a AC modulov. Do ústredne sa zapája modul komunikátora (JA-80X, JA-80Y alebo JA-80V).

Rádiostanice Entel
aktuality-fotoNašu ponuku rádiostaníc sme rozšírili o profesionálne prenosné rádiostanice od ďalšieho popredného výrobcu rádiostaníc, firmy Entel. V septembri 2008 sme sa stali autorizovaným dealerom firmy Entel na Slovensku. Bližšie informácie o ponúkaných modeloch si môžte pozrieť v časti www.murcass.sk/produkty/radiove-siete-a-radiostanice/entel/.


1 2 3 4